تاریخ: پنجشنبه 1394/11/01 01:42   کد: 58  
 
مسمومیت شدید 4 نفر از تاکسیرانان تربت حیدریه توسط سارقین
 
 

برابر گزارش اورژانس بیمارستان نهم دی در روز یکشنبه  مورخ 20/10/94 از بستری شدن 2 نفر از تاکسیرانان به علت مسمومیت شدید خبر دادند که پس از هماهنگی انجام شده و مراجعه به بیمارستان به اتفاق اعضای شرکت تعاونی حال عمومی آقایان مژده و گل بخشی رضایت بخش نبود که بلافاصله درخواست رسیدگی به وضعیت عمومی تاکسیرانان پیگیری گردید که مجدد از بستری شدن دو نفر دیگر از تاکسیرانان از اورژانس بیمارستان رازی خبر دادند و با مراجعه به بیمارستان مذکور وضعیت مشابهی نیز جهت تاکسیرانان محترم آقایان عصمتی و غلامزاده بوجود آمده بود .

برابر اطلاعات بدست آمده سارق یک نفر بوده که با شگرد خاصی و با خوش رفتاری نسبت به خوراندن آبمیوه مسموم در مسیر شهرک ولی عصر (عج) اقدام و در فرصتی مناسب و پس از بیهوشی تاکسیرانان اموال آنها خصوصاً وجه نقد را به سرقت برده است که در حال حاضر شناسایی سارق یا سارقین در دستور کار پلیس آگاهی شهرستان می باشد .

ضمناً در حال حاضر حال عمومی کلیه مصدومین رضایت بخش بوده و در محل کار خود حاضر می باشند. در همین راستا ضمن اطلاع رسانی کلی به صورت پیامک و هشدار و اخطار لازم به کلیه تاکسیرانان نسبت به تهیه و توزیع تراکت نیز در بین تاکسیرانان و آژانس های تاکسی تلفنی اقدام گردید .